Petycja w sprawie użytkowania w Polsce zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy
15 czerwca 2026 przesłaliśmy do Ministra Infrastruktury oraz Dyrektor Transportowego Dozoru Technicznego petycję w sprawie dopuszczenia do użytkowania w Polsce zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy. Zapraszamy również do podpisania petycji online: https://secure.avaaz.org/community_petitions/en/minister_infrastruktury_dopuszczenie_w_polsce_zaawansowanych_systemow_wspomagania_kierowcy Tu piszemy o sprawie na FB: https://www.facebook.com/horyzontjutra/posts/pfbid0233BjCpStne767rU8ASzGhi1deVcjQCASWBBKsYPzwTJ1UkSz4zj8nT5dWR9a1d3ul Już pięć krajów Unii Europejskiej – Holandia, Belgia, Dania, Estonia i Litwa – oraz wiele z całego…
